Be A. Majausko ir T. Paliukėno rungtyniavę „Palangos Kuršiai“ suklupo Klaipėdoje

Mariaus Kiltinavičiaus ir Pauliaus Barkaus diriguojami „Palangos Kuršiai“ (17-9) išvykoje rezultatu 91:73 (27:17, 28:19, 16:23, 20:14) neprilygo Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (15-11) ekipai. Šioje dvikovoje komandos strategai turėjo verstis be skausmus kenčiančių Aurimo Majausko ir Tautvydo Paliukėno. Nepaisant pralaimėjimo Palangos miesto komanda paskutinę pirmojo rato savaitę pasitinka išlaikydama trečiąją vietą NKL turnyrinėje lentelėje.

Rungtynės palangiškiams iš rankų išslydo sužaidus blankią pirmąją mačo pusę. Koją pakišo greitai susirinktos asmeninės pražangos – Matas Jucikas sužaidus mažiau nei minutę prasižengė net dukart ir buvo priverstinai pasodintas ant atsarginių žaidėjų suolelio. Į aikštę įžengęs ir per kėlinį 9 taškus pelnęs Tomas Miškinis puikiai įsiliejo į žaidimą, tačiau šeimininkų spurtas 9:0 lėmė Palangos komandos atsilikimą po pirmojo kėlinio rezultatu 17:27. Mūsų kurorto komanda antrajame ketvirtyje ir toliau rinkosi asmenines pražangas – sužaidus 7 minutes Aidas Viskontas savo sąskaitoje turėjo jau 3, o 10:0 atkarpą klaipėdiečiams sužaisti leidę „Palangos Kuršiai“ į rūbinę keliavo atsilikinėdami 36:55.

Išvadas padarę mūsų komandos krepšininkai po ilgosios pertraukos grįžo su nauja energija bei įpusėjus trečiajam ketvirčiui buvo sumažinę savo atsilikimą iki 49:59, o į lemiamą ketvirtį žengė turėdami panaikinamą 12 taškų deficitą. Visgi ketvirtąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo Vytauto Šarakausko vedamas „Neptūnas-Akvaservis“, sužaidęs atkarpą 14:1 ir atitolindamas „Palangos Kuršius“ nuo pergalės. Skaudų smūgį gavę audringai savo sirgalių palaikomi palangiškiai kovojo iki paskutinių sekundžių, tačiau buvo priversti pripažinti varžovų komandos pranašumą baigdami rungtynes rezultatu 73:91.

„Palangos Kuršiai“: Grantas Vasiliauskas ir Matas Jucikas – po 14, Jalen Riley 13, Aidas Viskontas 11.

„Neptūnas-Akvaservis“: Vytautas Šarakauskas ir Klaidas Metrikis – po 19, Tadas Pažėra 16, Deividas Anužis 8.

Paskutiniąją pirmojo rato savaitę Palangos ekipa baigs rungtynėmis namuose ir išvykoje. Antradienį, sausio 15 dieną mūsų miesto komanda savo sirgalių akivaizdoje priims Šilutės „Šilutės“ krepšininkus. Sausio 18 dieną „Palangos Kuršiai“ keliaus į Marijampolę, kur iššūkį mes pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje užimančiai „Sūduvai-Mantingai“.

Prisidėti