Į Palangą atvyksta serbiškų šaknų aukštaūgis Luka Zaharijevic

Papildomos galios po krepšiu stingantys palangiškiai dairosi į užjūrio platybes. Pirmadienį prie „Kuršių“ karių prisijungs vidurio puolėjo pozicijoje rungtyniaujantis 203cm ūgio Luka Zaharijevic. Tikimasi, kad 2 savaičių bandomojo laikotarpio metu savo vertę įrodyti sieksiantis Kanadoje gimęs serbas komandos šarvus pasimatuoti galės jau kitos savaitės VIKINGLOTO-NKL kovose – ketvirtadienį, išvykoje su „Telšiais“ bei šeštadienį, namų arenoje, su Šakių „Vyčiu“.

2018-19 metų sezoną L. Zaharijevic rungtyniavo aukščiausioje Čekijos Respublikos krepšinio lygoje (NBL), atstovaudamas „BK Nova Hut Ostrava“ klubą. Rungtynes starto penkete pradėdavęs 24-erių L. Zaharijevic savo komandoje buvo penktas pagal rezultatyvumą bei sužaistas minutes. Vienas iš kertinių ekipos žaidėjų žaidėjų tapęs 118kg svorio vidurio puolėjas rungtyniaudamas su pajėgiausiomis Čekijos Respublikos ekipomis fiksavo vidutiniškai po 10,3 taško, 6,3 atkovoto kamuolio ir 1,7 rezultatyvaus perdavimo.

Ostravos miesto klubas buvo pirmoji profesionali Kanados pilietybę turinčio serbo stotelė. Prieš tai žaidėjas rungtyniavo Kanados universitetų čempionate (CIS), atstovaudamas Vankuveryje įsikūrusį „Britų Kolumbijos“ universitetą. Kapitono pareigas užėmęs L. Zaharijevic paskutiniais metais universitete rinko po 9,3 taško bei 5,1 atkovoto kamuolio, atakuodamas vidutiniškai 62,1% taiklumu.

Tuo tarpu „Palangos Kuršiai“ toliau ruošiasi artėjantiems VIKINGLOTO-NKL mūšiams. Jau šeštadienį, lapkričio 2 dieną, komanda keliauja į Vilnių, kur susikaus su „Ryto“ dubleriais. Sekmadienį į Palangos areną atkeliauja Minsko „Tsmoki-2“ komanda, su kuria palangiškiai susitiks 15:45 valandą.

Prisidėti