Mes esame bendruomenės dalis

Todėl mūsų pareiga yra tęsti šią tradiciją suteikiant vieniems papildomus sparnus kilti, o kitų kasdienybę pripildant tikromis emocijomis.

SPARNAI PASIRYŽUSIEMS

Sparnai pasiryžusiems yra programa 16-22 metų krepšinio žaidėjams, kurie supranta sportą kaip sunku darbą, o ne talento demonstravimą. Mes atrenkame tik kelis, kurie rodo aišku lyderio potencialą. Sportininkas gauna individualų pakvietimą į specialią stovyklą. Organizacija pasirūpina kelionės išlaidomis, apgyvendinimu ir kitomis svarbiomis detalėmis. Mes treniruojamės, augame ir tobulėjame kartu. Po to skrydis jau yra asmeninė atsakomybė.

Emocijos visiems

Žaidimas yra apie emocijas. Tikros pergalės yra žymimos palaimos ašaromis ir džiaugsmo šūksniais sklindančiais ir iš komandos, ir iš sirgalių. Mes suprantame kaip yra svarbu galėti išreikšti šias emocijas ir išgyventi jas kartu. Tai keičia dieną į pasakojimo vertą istoriją.

Mūsų organizacija bendradarbiauja su senelių namais, vaikų namais, darželiais ir specialiomis mokyklomis regione tam, kad pristatytume šias emocijas jiems. Mes atvežame žmones iš konkrečių lokacijų į krepšinio rungtynes ir dar aprodome Palangos grožį.

Specialios stovyklos augantiems profesionalams (2019 vasara)

Mūsų pripažinta ekspertų komanda dirba su atrinktais 16-22 metų žaidėjais įgūdžių ir atlikimo tobulinime. Nuo fizinės ištvermės iki paichologinio stabilumo - jaunus talentus paverčiame ryžtingais profesionalais.

Pasiruošimo stovyklos profesionalams (2019 vasara)

Mes kuriame individualizuotą stovyklą pagal susirinkusią dalyvių grupę. Visas procesas įgalina profesionalus žaisti geriau ateinančiame sezone, atstato emocinę pusiausvyrą ir reabilituoją kūną.

Sporto inovacijų platforma

Mūsų organizacija yra pasiryžusi remti ir auginti idėjas, produktus bei paslaugas tobulinančias sporto industriją. Yra daugybė taikymo galimybių, tačiau mes koncentruojamės į tris.

Inovacijos, padedančios žaidėjams gerinti rezultatus
Inovacijos, praturtinančios žiūrovų patirtis
Inovacijos, efektyvinančios organizacinį darbą

Procesas prasideda nuo paraiškos pateikimo. Po išsamios paraiškų peržiūros, atrinkti žmonės sutartu laiku pristato savo idėjas ekspertams gyvai. Tik keliems iš jų atsiveria galimybė vystyti inovacijas organizacijos viduje. Mes suteikiame mentorių pagalbą, galimybę greitai paleisti pilotinį projektą ir pagal poreikį duodame priėjimą prie mūsų plataus partnerių tinklo.

Prisidėti