Komandą atviromis rankomis priėmė Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla!

Vieną šios savaitės rytą „Palangos Kuršiai“ praleido kitaip – išsiruošdami į Palangos Vlado Jurgučio mokyklą! Šiltai ir garsiai sutikti krepšininkai turėjo galimybę trijų susitikimų metu susipažinti ir pabendrauti su visais mokyklos vaikais – nuo jauniausiųjų pirmokų iki mokyklos aštuntokų. 

Organizaciją, jos susikūrimą bei tikslus pristačiusiam klubo direktoriui Žygimantui Šeštokui moksleiviai negailėjo įvairių klausimų. Kartu su komandos nariais direktorius papasakojo apie žaidėjų dienotvarkę, treniruočių procesą, tarpusavio santykius rūbinėje bei daug pastangų ir ryžto reikalaujantį sportininko kelią. Krepšininkai atskleidė, kaip pradėjo žaisti krepšinį bei įvardino, prieš kurią komandą rungtyniauti buvo sudėtingiausia, koks NBA krepšininkas yra mėgstamiausias ar kuo maitinasi kasdien. Po susipažinimo „Palangos Kuršiai“ kartu su vaikais susirungė komandinėse estafetėse, kuriose teko pademonstruoti, ne tik krepšinio, bet ir futbolo ar žolės riedulio įgūdžius. Su vyresniaisiais moksleiviais krepšininkai jėgas išbandė karavano rungtyje, kur teko pripažinti mokyklos auklėtinės pranašumą! Po žaidimų kiekvienas mokinys turėjo progą pasidaryti bendrą nuotrauką su krepšininkais bei gauti parašų – vieni juos rinko sąsiuviniuose, kiti ant marškinėlių, o treti net ant rankų! Galiausiai, kartu sudėję rankas krepšininkai kartu su visa mokykla sušuko „Mes už Palangą!“.

„Labai dėkojame Palangos Vlado Jurgučio pagrindinei mokyklai už šiltą priėmimą ir puikią susitikimo organizaciją. Mūsų komandai buvo labai smagu pabendrauti su moksleiviais, kurie maloniai nustebino klausimų gausa. Itin džiugu matyti besišypsančius vaikų ir krepšininkų veidus, tad manau, kad visiems buvo smagu ir naudinga praleisti šį rytą kitaip. Lauksime visos mokyklos mūsų rungtynėse Palangos arenoje, o komanda prižada, kad ateityje laukia ir daugiau tokių susitikimų!“, – teigė klubo direktorius Žygimantas Šeštokas.

Kitos „Palangos Kuršiai“ rungtynės laukia jau šį penktadienį, vasario 15 dieną, kuomet 18 valandą savo namų tvirtovėje priimsime Joniškio „Delikateso“ ekipą (FB Event).

 

Video: Mantas Imbrasas
Prisidėti