„Kuršiai“ lankėsi Palangos miesto Socialinių Paslaugų Centre

Antradienio popietė „Kuršių“ krepšininkams prasidėjo neįprastai, tačiau labai nuotaikingai. Mūsų kurorto komandos žaidėjai keliavo į Palangos Socialinių Paslaugų Centrą, kur susitiko su jame viešinčiais klientais ir centro darbuotojais.

Palangos miesto Socialinių Paslaugų Centre vieši protinę, fizinę negalę turintys žmonės, kuriais kasdien nuodugniai rūpinasi centro darbuotojai – sudaro sąlygas sklandžiai klientų kelionę į centrą ir grįžimą namo, suteikia maitinimą, užtikrina saugumą bei skatina sergančiųjų fizinį ir psichologinį aktyvumą, taip padėdami įveikti socialinę atskirtį ir su ja susijusias problemas.

Šiltai pasitikti „Palangos Kuršių“ komandos nariai neilgai trukus jau pažindinosi su centro klientais, kartu atlikdami įvairias kūrybines, motoriką lavinančias užduotis bei kartu bandydami perprasti galvosūkius. Žaidėjai su šypsena atsakinėjo į įvairius klausimus apie krepšinį, atskleidė savo dienotvarkę, mitybos ypatumus bei bandė perteikti rungtynių metu užplūstančias emocijas.

„Kuršių“ paveikslą iš dažyto smėlio padėję supilti krepšininkai taip pat keliavo apžiūrėti centre esančių medžio dirbtuvių, sporto salės ir relaksacijos kambario bei apsikeitė dovanomis. Cerebriniu paralyžiumi serganti Eglė Baranauskaitė krepšininkams įteikė savo kūrybos poezijos knygą „Jausmų sala“, o pastarieji padėjo savo parašus ant autorės kopijos.

Klubas norėtų padėkoti Palangos miesto Socialinių Paslaugų Centrui už smagų ir pozityvų susitikimą bei tikisi, kad mūsų atvykimas paskatins vis daugiau žmonių pasidomėti centro veikla bei prisidėti prie jos tiek savanoriaujant, tiek ir kitais įmanomais būdais.

Socialinių paslaugų centro veiklos tikslas – teikti socialines paslaugas Palangos miesto savivaldybės gyventojams sudarant sąlygas ugdyti/stiprinti gebėjimus ir galimybes savarankiškai spręsti savo socialines problemas, palaikyti socialinius ryšius, padedant įveikti socialinę atskirtį, užtikrinti, kad visiems Palangos mieste gyvenantiems įvaikintiems/globojamiems/prižiūrimiems vaikams ir asmenims, kurie ketina arba jau yra įsivaikinę/prižiūri/globoja vaiką (-us) būtų prieinamas ir suteikiama reikalinga pagalba, skatinant tinkamą vaiko/įvaikio ugdymą ir auklėjimą šeimai artimoje aplinkoje.
Daugiau informacijos rasite:
https://palangosspc.lt/
https://facebook.com/palangosspc/

Prisidėti