Lietuvos rinktinė pasiruošimą pradės ne visos sudėties

Pasirengimo rudens pasaulio čempionato atrankos langui planą sykį jau perdėliojęs Dainius Adomaitis neturės galimybės visu pajėgumu pradėti treniruočių net ir nukėlus Lietuvos rinktinės stovyklos pradžią.

Tinklalapio „BasketNews.lt“ žiniomis, į penktadienį sostinėje startuosiantį pasiruošimą pavėlavę atvyks Renaldas Seibutis ir Rokas Giedraitis.

Ispanijoje prakaitą liejantis Seibutis kartu su Saragosos „Tecnyconta“ klubu artimiausiu metus kelsis į Taragonos miestą, kur sužais pirmąsias kontrolines rungtynes.

Penktadienį kovas tarptautiniame turnyre pradėsianti „Tecnyconta“ susikaus su Tenerifės „Iberostar“, o šeštadienį vyksiančiame antrajame mače jėgas išmėgins su Belgrado „Partizan“ klubu.

Tuo pat metu Giedraitis lankysis priešingoje Ispanijos dalyje, Rytuose. Rugsėjo 7-ąją jo atstovaujama Berlyno ALBA draugiško turnyro pusfinalyje susitiks su Santjago de Kompostelos „Rio Natura Monbus Obradoiro“, o rugsėjo 8-ąją, priklausomai nuo rezultatų, lauks Mursijos UCAM arba Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“ iššūkis.

Po šių testų Seibutis ir Giedraitis pasijungs prie savaitgalio išvakarėse susirinksiančių kitų rinktinės narių. Sekmadienį suplanuotame kontroliniame mače su Latvija jie veikiausiai nežais.

Pirmasis šio lango atrankos mūšis su Kroatija bus žaidžiamas išvykoje rugsėjo 14-ąją, o antrasis susitikimas su Nyderlandais Vilniuje vyks rugsėjo 17-ąją.

Rinktinės kandidatų sąrašas:

Šaltinis: https://www.basketnews.lt/news-122872-lietuvos-rinktine-pasiruosima-prades-ne-visos-sudeties.html

Prisidėti