Į Latviją keliavę „Palangos Kuršiai“ nukalė pirmąją pergalę pasirengimo cikle

Pasiruošimą artėjančiam NKL sezonui tęsiantys „Palangos Kuršiai“ antradienį keliavo į Liepoją, iš kurios pavyko grįžti su pirmąja pergale draugiškų rungtynių cikle, rezultatu 70:67 nukovus jungtinėje Latvijos ir Estijos lygoje rungtyniaujančią BK „Liepaja“ ekipą.  Susitikimą „Palangos Kuršiai“ pradėjo diktuodami savo tempą ir, net 18 taškų per du kėlinius pelniusio Quincy Tayloro vedami, kūrėsi persvarą. Vis dėlto, […]

Pasiruošimą sezonui tęsiantys „Kuršiai“ turėjo pripažinti „Telšių“ pranašumą
„Palangos Kuršiai“ sukirto kardais su Karoliu Sapiega
Į Palangą sugrįžta „Kuršius“ sustiprinsiantis Mindaugas Reminas
Ateinantį sezoną varžovus po krepšiu stabdys Kinijoje užsirekomendavęs Robertas Keliačius
Naujasis komandos vairininkas Mindaugas Janiška – apie ateinantį sezoną ir Palangos sirgalius
Prieš pasiruošimą sezonui – naujų įspūdžių kupina Kuršių kelionė į Kiniją
„Palangos Kuršiams“ pavyko išsaugoti Mykolą Dieninį
„Palangos Kuršių“ artileriją papildys 42 taškus per 3 kėlinius atseikėjęs Quincy Tayloras
„Palangos Kuršius“ sustiprins Rimantas Daunys
Prie „Palangos Kuršių“ karių prisijungia Edgaras Danys
„Palangos Kuršių“ vyriausiojo trenerio asistento pareigose išlieka Paulius Barkus
„Palangos Kuršių“ vyriausiojo trenerio pareigos patikėtos Mindaugui Janiškai
„Palangos Kuršiai“ išsaugojo komandos kapitoną Aidą Viskontą
„Palangos Kuršiai“ sukirto rankomis su Tautvydu Kazimieru Vyšniausku
„Palangos Kuršiai“ kelionę į Kiniją užbaigė dar vienu titulu
Kinijoje – verdančios kovos ir „Palangos Kuršių“ triumfas
Kinijoje viešintys „Palangos Kuršiai“ tarptautiniuose turnyruose atstovauja Lietuvai
14 taškų atsilikimą panaikinę „Palangos Kuršiai“ kovoje dėl bronzos turėjo pripažinti „Telšių“ pranašumą
Ketvirtajame kėlinyje pirmavę „Palangos Kuršiai“ neatlaikė lemiamo „Sūduvos-Mantingos“ šturmo