„Palangos Kuršiai“ atkrintamąsias varžybas pradės namuose kovo 23 dieną

22 savaites ir 1 dieną trukusį NKL reguliariojo sezono etapą „Palangos Kuršiai“ baigė pasiekdami 26 pergales iš 42 galimų. Šis rezultatas Palangos komandai garantavo trečiąją turnyrinės lentelės vietą ir automatinį patekimą į čempionato ketvirtfinalį. NKL atkrintamosiose varžybose komandos rungtyniauja iki 3 laimėtų rungtynių. Namų aikštės pranašumą aštuntfinalyje ir ketvirtfinalyje turi aukštesnę vietą reguliariajame sezone iškovojusi komanda.

„Palangos Kuršių“ varžovas ketvirtfinalio etape paaiškės pasibaigus aštuntfinalio serijai tarp Vilniaus „Perlo“ ir Molėtų „Ežerūno“ ekipų, kurios tarpusavio seriją pradės jau šį trečiadienį Vilniuje. Šios poros nugalėtoja ketvirtfinalio kovas su „Palangos Kuršiais“ pradės kovo 23 dieną, šeštadienį, 16 valandą Palangos arenoje. 

„Esame patenkinti dabartine situacija ir patekimu į ketvirtfinalį, tačiau suprantame, kad svarbiausios kovos dar tik priešaky, tad kantriai ruošiamės potencialiems varžovams. Džiugu, kad turėsime namų aikštės pranašumą ir atėjus atkrintamosioms varžyboms tikimės rekordinio palaikymo Palangos arenoje. Žaidėjai tikrai jaučia stiprų sirgalių užnugarį, kuris, kaip jau parodė ne vienerios rungtynės, gali nulemti susitikimo baigtį mums palankiu rezultatu“, – teigė klubo direktorius Žygimantas Šeštokas. 

Taip pat primename, kad kiekvienas iš Jūsų gali sudalyvauti NKL atkrintamųjų varžybų spėlionėje. Spauskite čia ir užpildykite NKL atkrintamųjų medį – nuo aštuntfinalio iki pat finalo. Pirmiausia UŽSIREGISTRUOKITE – tik tuomet bus galima atlikti spėjimus. Aštuntfinalio ir ketvirtfinalio etapuose reikia spėti ir serijos rezultatą, o pusfinalio ir finalo porose – tik laimėtojus.

Tiksliausiai poras atspėjęs žaidimo dalyvis bus apdovanotas „Topo centro“ įsteigtu prizu – dviem elektriniais paspirtukais.

Savo spėjimus reikia pateikti iki NKL atkrintamųjų pradžios – iki 2019 m. kovo 12 d. 18 val.

Plačiau: http://www.nklyga.lt/news-128203-spekite-nkl-atkrintamuju-baigti-ir-laimekite-elektrinius-paspirtukus.html

 

 

Prisidėti