Permainingose rungtynėse iki paskutinių sekundžių triumfavo „Telšių“ krepšininkai

Be Tautvydo Paliukėno, tačiau su sugrįžusiu Tomu Miškiniu rungtyniavusi „Palangos Kuršių“ (24-15) komanda išvykoje po kovos iki paskutinių sekundžių rezultatu 73:75 buvo priversta pripažinti Telšių „Telšių“ (23-16) krepšininkų pranašumą.  

Didžiąją pirmosios rungtynių pusės dalį „Palangos Kuršiai“ laikė iniciatyvą savo rankose ir antrajame kėlinyje likus žaisti kiek mažiau nei 2 minutes po Spenserio Mitchello dvitaškio į priekį išsiveržė 10 taškų skirtumu (32:22). Visgi prastai ketvirčio galą sužaidę palangiškiai leido šeimininkams spurtuoti 7:0 ir į antrąją rungtynių pusę keliavo turėdami vos 3 taškų pranašumą. 

Sėkmingą atkarpą „Telšiai“ pratęsė ir po ilgosios pertraukos – Juozas Balčiūnas pataikė tolimą metimą, o Ovidijus Kaminskis dvitaškiu išvedė savo komandą į priekį. Po taiklaus Mato Juciko metimo iš po krepšio šeimininkai puolė rengti dar vieną galingą atkarpą 8:0, priversdami Palangos miesto komandą vytis 34:42. Versdami taškus iš po krepšio ir versdami mūsų komandą klysti Telšių krepšininkai kėlinyje likus žaisti daugiau nei 2 minutes jau turėjo 14 taškų pranašumą (41:55), kurio laikėsi beveik visą likusį kėlinio laiką. Visgi ketvirtį „Palangos Kuršiai“ baigė užtikrintu Mato Juciko reidu po krepšiu, o Jalenas Riley paskutinėmis sekundėmis smeigė tritaškį, leidusį kurorto komandai lemiamas 10 minučių pradėti turint vienženklį deficitą (48:57). 

Kėlinį šeimininkai pradėjo ne tik atstatydami 14 taškų persvarą, tačiau ir netrukus Deivido Bružo dvitaškiu išsiverždami į priekį rekordiniu skirtumu. Palangiškiai varžovų nepaleido ir atsakė Jaleno Riley tritaškiu bei Aido Viskonto metimu iš vidutinio nuotolio. Kėlinyje likus žaisti daugiau nei 4 minutes taiklus Jaleno Riley tolimas šūvis komandą priartino iki 7 taškų. Sėkmingai apsigynę Palangos krepšininkai sukūrė progą Mykolui Dieniniui, kuris metimu iš po krepšio sumažino atsilikimą iki 64:69. Visgi po Povilo Šakinio paprašytos minutės pertraukėlės šeimininkai sugebėjo apsiginti, o technine pražanga nubausti ir užpulti neįstengę „Palangos Kuršiai“, atrodė, susikomplikavo savo šansus pakovoti dėl pergalės. Tačiau likus žaisti 2 minutes Jalenas Riley smeigė tritaškį, priartindamas savo komandą iki 69:72, o prasidėjus paskutiniai minutei Tomas Miškinis metimu iš po krepšio ištirpdė Žemaitijos sostinės krepšininkų pervsarą iki 71:73. Sėkmingai apsigynusiems palangiškiams chaotiškoje atakoje užpulti nepavyko bei likus žaisti 8 sekundėms prie baudų metimo linijos teko siųsti Igną Razutį. Taikliais baudų metimais Razutis smarkiai sukomplikavo „Palangos Kuršių“ viltis pakovoti dėl pergalės – teko pripažinti svečių pranašumą rezultatu 73:75.

„Palangos Kuršiai“: Jalen Riley 23 (5/9 trit.), Matas Jucikas 16 (11 atk. kam.), Spenser Mitchell 12 (6/7 dvit.), Mykolas Dieninis 9.

„Telšiai“: Deividas Rasys 15, Mindaugas Norkus 14, Juozas Balčiūnas 12, Ignas Razutis 9.

Prisidėti