Pirmose rungtynėse – pagrindinių žaidėjų traumos, galimybė jauniesiems ir kova ne tik su varžovais, bet ir su nuovargiu.

NKL sezono startui staigmenų pateikė netikėtos pagrindinės sudėties žaidėjų traumos. Svarbiose rungtynėse „Palangos Kuršiams” negalėjo padėti Aurimas Majauskas, Aidas Viskontas, Laurynas Danielius ir Mason Stuteville. Iš rikiuotės iškritus šiems žaidėjams daugiau laiko aikštėje pademonstruoti tikrąjį kuršišką kovingumą, gavo jaunieji palangiškiai Justas Vieversys ir Tomas Vanagas.

Pirmoji traumuotų „Palangos Kuršių” egzaminatore tapo Šakių „Vyčio” ekipa, kuri pastaruosius du NKL sezonus iš eilės iškovojo medalius. Susitelkę ir kovingai it vienas kumštis Šakių „Vyčio” arenoje žaidę „Palangos Kuršiai”, pirmavo beveik visų rungtynių metu ir šventė pergalę rezultatu 82:74. Mūsų ekipoje labiausiai išsiskyrė: Jalen’as Riley 26 (5/11 dvit., 4/8 trit., 6 rez. perd., 24 naud. bal.), Taurantas Tamošiūnas 17 (5/6 dvit., 6 atk. kam.), Tomas Miškinis 12 (6/8 dvit., 8 atk. kam.).

Šeštadienį į „Palangos Kuršių” namų tvirtovę atvyko jaunieji Kauno „Žalgiris-2” žaidėjai. Likusiems aštuoniems Palangos komandos žaidėjams, buvo tikras iššūkis atsilaikyti prieš kauniečius ir nuovargį. Rungtynės pralaimėtos rezultatu 80:91, bet šis pralaimėjimo skirtumas, turbūt galėjo būti dar didesnis jeigu ne gausiai į Palangos areną susirinkusių „Palangos Kuršių” sirgalių palaikymas, kurie už savo mylimą komandą sirgo iki pat finalinio rungtynių švilpuko. „Palangos Kuršių” gretose rezultatyviausi buvo: Jalenas Riley 33 (7/13 trit., 5 rez. perd., 27 naud. bal.), Grantas Vasiliauskas 21 (10 atk. kam.), Tautvydas Paliukėnas 13 (5 rez. perd.). Buvo džiugu matyti į areną gausiai susirinkusius senjorus įdomiems pašnekesiams, krykštaujančius ir nerūpestingai išdykaujančius mūsų mažuosius komandos fanus. Teko sutikti ir ne vieną į kurortą atvykusį palangiškių giminaitį, kurie taip pat nuoširdžiai, kaip tikri palangiškiai sirgo už „Palangos Kuršių” komandą. Tai buvo ne tik sezono atidarymo varžybos, tai buvo pirmas mūsų bendruomenės susibūrimas, toks džiugus, įkvepiantis ir skatinantis Jumis visais didžiuotis!

Prisidėti