Seibučio įkurtoje NKL komandoje – „Žalgirio“ sistemoje augęs Vasiliauskas, „Šilutės“ vedlys ir Viskontas

  • Renaldo Seibučio įkurta „Kuršių“ komanda savo sudėtyje turi devynis krepšininkus
  • Tarp jų – „Žalgirio“ dubleriams atstovavęs Grantas Vasiliauskas, „Šilutę“ į priekį vedęs Taurantas Tamošiūnas ir LKL žaidęs Aidas Viskontas
  • Komandos trenerių štabą kartu su Mariumi Kiltinavičiumi sudarys Paulius Barkus bei Arvydas Dočkus

Debiutui Nacionalinėje krepšinio lygoje besirengiantis Renaldo Seibučio įkurtas Palangos „Kuršių“ klubas subūrė komandos pagrindą.

Pasak oficialios komandos svetainės, Lietuvos kurorte kitą sezoną rungtyniaus eilė šiame lygyje žinomų lietuvių: Grantas Vasiliauskas, persikeliantis iš Kauno „Žalgirio“ dublerių, vienas „Šilutės“ lyderių Taurantas Tamošiūnas, gausią LKL patirtį sukaupęs Aidas Viskontas, taip pat Mykolas Dieninis ir Tautvydas Paliukėnas.

Pastaruosius du sezonus „Žalgirio“ sistemoje augęs 19-metis Vasiliauskas praėjusiais metais NKL vidutiniškai aikštėje praleisdavo po 18 minučių, pelnydavo po 5,4 taško, atkovodavo po 3,5 kamuolio ir atlikdavo po 1,2 rezultatyvaus perdavimo.

Tamošiūnas į „Šilutės“ kraitį vidutiniškai nuo savęs per mačą pridėdavo po 13,5 taško, 2,9 atkovoto ir 1,7 perimto kamuolio bei 1,7 rezultatyvaus perdavimo. Viskontas nuo 2016-ųjų RKL atstovavo gimtosios „Kretingos“ ekipai. 2017-2018 m. sezone jis fiksavo 13,8 taško, 4,8 rezultatyvaus perdavimo, 2,5 atkovoto bei 1,4 perimto kamuolio vidurkius.

Dieninis praėjusį sezoną pradėjo „Jonavoje“, bet po Naujųjų metų persikėlė į antrąją Ispanijos lygą. Ten jis sužaidė septynerias rungtynes ir vidutiniškai aikštėje praleido po 6,4 minutės, pelnė po 1,4 taško ir atkovojo po 1,3 kamuolio.

Paliukėnas pernai susiejo savo ateitį su Utenos „Juventus“, bet buvo paskolintas Molėtų „Ežerūnui“. Didžiąją sezono dalį jis praleido dėl čiurnos traumos, o NKL sužaidė vos dvejas rungtynes, per kurias rinko po 1,5 taško.

Prie jų prisijungs Justas Janulis, Laurynas Danielius ir legionieriai Masonas Stuteville’as bei Jalenas Riley.

Vyriausiajam treneriui Mariui Kiltinavičiui talkins Paulius Barkus ir Arvydas Dočkus.

 

Šaltinis: https://www.basketnews.lt/news-122714-seibucio-ikurtoje-nkl-komandoje-zalgirio-sistemoje-auges-vasiliauskas-silutes-vedlys-ir-viskontas.html

Prisidėti