Spenserio Mitchello metimas paskutinę sekundę paskandino „Neptūną-Akvaservis“

Fantastiškai žaidęs Spenseris Mitchellas ryškiausiai žibėjo paskutinę rungtynių sekundę. Netaiklų metimą pataisęs amerikietis išplėšė „Palangos Kuršių“ (26-15) pergalę 84:83 (25:23, 19:23, 20:16, 20:21) prieš Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ (20-21).

Permainingose pajūrio komandų rungtynėse baigtis sprendėsi lemiamomis minutėmis. Likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes uostamiesčio komandos puolėjas Klaidas Metrikis smeigė tolimą metimą ir išvedė klaipėdiečius į priekį 81:79. Abi komandos apsikeitė nesėkmingais epizodais puolime, o Arūnas Mikalauskas turėjo progą metimu iš po krepšio padidinti svečių pranašumą iki 4. Visgi palangiškių ekipoje į pagalbą atskubėjo Mykolas Dieninis, blokavęs „Neptūną-Akvaservis“ žaidėjo metimą ir suteikęs savo komandai galimybę kitoje aikštelės pusėje rezultatą persverti. Būtent tai padarė šių rungtynių herojus Spenseris Mitchellas, atakos laikui einant į pabaigą tritaškiu metimu išvesdamas palangiškius į priekį 82:81. Savo ruožtu klaipėdiečiai atsakė išprovokuota pražanga bei 2 taikliais Tado Pažėros baudų metimais. Vieno taško atsilikimą turėję „Palangos Kuršiai“ jam panaikinti turėjo kiek daugiau nei 24 sekundes. Atakos laikui tiksint į pabaigą Mykolas Dieninis buvo priverstas atakuoti iš toli, o jo netikslų metimą paskutinėmis sekundėmis pataisė tas pats Spenseris Mitchellas, iškeldamas visą Palangos areną į orą ir palikdamas svečių atsakui vos 0,4 sekundės. Klaipėdiečiai per šį laiką rezultatyvios atakos suregzti nebesugebėjo ir „Palangos Kuršiai“ šventė dramatišką pergalę.

„Palangos Kuršiai“: Jalen Riley 28 (5 atk. kam.), Spenser Mitchell 19 (8 atk. kam., 5/5 trit. met.), Aidas Viskontas 13, Tomas Miškinis 12.

„Neptūnas-Akvaservis“: Tadas Pažėra 25, Klaidas Metrikis 16, Arūnas Mikalauskas 13, Vytautas Šarakauskas 11.

Kitas rungtynes Palangos komanda žais jau šį šeštadienį, kovo 9 dieną, kuomet 16 valandą išvykoje susitiks su Šakių „Vyčio“ komanda. Šias rungtynes galėsite stebėti per DELFI TV.

Į savo namų tvirtovę palangiškiai sugrįš jau tik ketvirtfinalio etape, kuris prasidės kovo 23-24 dienomis. Dėl tikslesnės informacijos sekite mūsų naujienas Facebook ir Instagram paskyrose @bcpalangoskursiai !

Prisidėti