VIKINGLOTTO-NKL kovos į Palangą sugrįš sausio 30 dieną

Šeštadienį pasibaigusios Nacionalinės krepšinio lygos (VIKINGLOTTO-NKL) pirmojo etapo kovos išaiškino tolimesnį 15-os turnyre dalyvaujančių ekipų išsidėstymą. Nuo šiol komandos kovas tęs atskirose grupėse, suskirstytose pagal reitingą, pasibaigus pirmųjų dviejų ratų susitikimams. Tuomet kiekviena komanda sužaidė po 28-erias rungtynes, su savo varžovais susikaudama po kartą namuose bei išvykoje.

Visos aštuonios pirmosios grupės komandos užsitikrino vietą atkrintamosiose, o likusios septynios kausis dėl keturių kelialapių į aštuntfinalio etapą, prasidėsiantį kovo mėnesio pabaigoje. Iki tol kiekviena komanda sužais po vienerias rungtynes namuose bei išvykoje su savo grupės varžovais. Antrajam etapui pasibaigus keturios stipriausiosios ekipos praleis aštuntfinalio varžybas ir lemiamas kovas pradės jau nuo ketvirtfinalio. Šiuo metu stipriausiųjų ketvertuke rikiuojasi Telšių „Telšiai“, Marijampolės „Sūduva-Mantinga“, Šilutės „Šilutė“ bei Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

VIKINGLOTTO-NKL pirmųjų dviejų ratų išsidėstymas lėmė tai, kokiose grupėse komandos žais toliau #visoslietuvoslyga

A post shared by Nacionalinė krepšinio lyga (@nklyga_lt) on

 Įšokti į stipriausiųjų aštuntuką galimybę turėję „Palangos Kuršiai“ žygi link aštuntfinalio pradės antrojoje grupėje. Kurorto komandos pergalių ir pralaimėjimų santykis prieš savo tiesioginius oponentus po pirmųjų dviejų ratų yra 7 pergalės ir 5 pralaimėjimai. Palangiškiai abu kartus nusileido Mažeikių „Ereliams“, tačiau po dukart šventė pergalę dvikovose prieš Jonavos „BC Jonava“ ir Gargždų „Gargždus“. Su likusiomis antrosios grupės ekipomis pirmajame etape buvo pasidalinta po pergalę. 

Palangos miesto komanda  VIKINGLOTTO-NKL kovas pratęs jau sausio 30 dieną, ketvirtadienį, kuomet 18:15 valandą savo namų arenoje priims Gargždų „Gargždus“. Pilną „Palangos Kuršių“ rungtynių tvarkaraštį ir turnyrinę lentelę galite rasti ČIA.

Nepamirškite savo miesto komandos sekti Facebook ir Instagram tinkluose @bcpalangoskursiai

Apsišarvuokite „Palangos Kuršių“ rungtynėms ir pasitikite jas stilingai, įsigydami mūsų klubo atributikos –> https://bckursiai.lt/parduotuve/

Prisidėti